AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://www.anitr.com/anitr_manga.png
  • AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ? 5 1
Currently:  

Gönderen Konu: AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?  (Okunma sayısı 31616 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anitr İçin Neler Düşünüyorsunuz ?
« Yanıtla #30 : 27 Şubat 2013, 22:26:05 »
      Banner degişiyor mu yoksa  sürekli aynımı  :hi:         
    Açıkçası  banner hakkında konuşmak istedim bannerin degişme olasılıgı varsa degişse çok iyy olur Yanlış anlaşılmasın  ama daha  pöpüler birşeyler koysanız nasıl olur  biraz hentai ye kaçıyor gibi bana öle gelmişte olabilir  82 ekrandan bakınca   :puf: göze daha hoş  gelen bir foto olsa nasıl olur   

(click to show/hide)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 27 Şubat 2013, 23:09:14 »
    Açıkçası  banner hakkında konuşmak istedim bannerin degişme olasılıgı varsa degişse çok iyy olur Yanlış anlaşılmasın  ama daha  pöpüler birşeyler koysanız nasıl olur  biraz hentai ye kaçıyor gibi bana öle gelmişte olabilir  82 ekrandan bakınca   :puf: göze daha hoş  gelen bir foto olsa nasıl olur   

Sağ üst köşede üyelik isminizin alt tarafında "Tema Seç = Anitr - Bleach - Naruto  " kısmı var. Oradan değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, alternatif eklenecektir. Hatta Wizy(Emre) arkadaşımızın forumun teması üzerinde değişikliğe gitme gibi bir durumu da var. Dolayısıyla, değişebilir. Yine de şimdilik bu üç temayla idare edin.

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Şubat 2013, 00:01:40 »
Keh keh keh gece gece öyle bir konuya değinecem ki herkes destek çıkacak bana  :speh:
Öhöömm öhöömm Her doğum günü kutlandığında aynı şeyi(sıkıntıyı ve dileği)dile getiriyoruz.Doğum günü olanların belirlenmesi....
Mesela üyesi olduğum bi forumda gördüm;forumun en altında''Bugün doğanlar'' diye biyer ayrılmış site otomatik olarak o gün kim doğmuşsa nickleri yazıyo.Gizlemek isteyen olursa da ''1 Gizli'' diyo.Burası bizim için gel-geç sitesi değilki...Canımız sıkıldığında takıldığımız arkadaş ortamını bulduğumuz sohbet ettiğimiz 2.evimiz gibi gördüğümüz bi forum.Anitrinin sadece link veren site olarak kalmasını istemiyorum.Arkadaşımızın doğum gününü kutlamayamazsak ne anlamı var.Jinjinim garibim kendi doğum gününü hatırlatıyo yazık ya  :8:
Tek başlıkta yığın halinde kutlanıyor valla.Kim kimin doğum günü hangi gündü seneye ne zamandı kim hatırlıycak görecek?Hani diyorum forumun altında çevrimiçi görülenlerin bi alt satırında,oraya bugün doğanlar diye biyer açılsa da görsek kim doğmuş kim doğmamış  :haha: Millet ona göre kutlama sayfasını açar kutlar yav...
Naçizane isteğim budur efendime söleyeyim  :utandim:
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı kakashi

• Mangekyou Sharingan
  • Moderatör
  • *
  • Karma 33
  • Alınan Beğeni: 11
  • Forever Alone
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 28 Şubat 2013, 20:51:48 »
Bencede Ya Jin kardeşimin kini geç kutladık :(  Herkez bana chaten doğum gününü yazsın Ben aklımda tutarım :D  :hero: Ama Annemin dediği Doğru  :hi: Merhaba Anne Merhaba  :8:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 28 Şubat 2013, 21:00:05 »
Bu konuda bir şey yapılabilir, sanırım. Bir de ben söylerim, arkadaşlara. Zaten olması gereken bir şey.

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #35 : 28 Şubat 2013, 21:17:40 »
Bu konuda bir şey yapılabilir, sanırım. Bir de ben söylerim, arkadaşlara. Zaten olması gereken bir şey.

Normalde bu sistem halihazırda olan birşeydi. Sadece aktif edilmesi gerekiyordu. Forumun altında 1 hafta içerisinde doğum günleri yaklaşan üyeleri gösteriyor artık ^.^

Çevrimdışı Ayumi-san

• Özgürüm.
  • Seviye 10
  • *
  • Karma 25
  • Alınan Beğeni: 30
  • Bitmişse bitmiştir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Şubat 2013, 21:52:33 »
Ayy destek ve kabul gördüğü için teşekkür ederim  :8:
Sonunda bi işe yaradığımı hissettim  :hero:  :guc:
''Hayatın yedek kulübesinde oturmaktansa sahada olmayı yeğleyin'' Ayumi-san

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Şubat 2013, 22:18:00 »
Eğer o bölümdeki takvim yazısının yanındaki 11 e basarsanız, tüm takvimi görebilirsiniz. Ancak profil ayarlarından doğum gününü eklememiş olanlar orada gözükmeyecektir.
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı yesrib

• asLA pes eTme
  • Seviye 6
  • *
  • Karma 2
  • Alınan Beğeni: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Şubat 2013, 23:29:51 »

Sağ üst köşede üyelik isminizin alt tarafında "Tema Seç = Anitr - Bleach - Naruto  " kısmı var. Oradan değiştirebilirsiniz.

Ayrıca, alternatif eklenecektir. Hatta Wizy(Emre) arkadaşımızın forumun teması üzerinde değişikliğe gitme gibi bir durumu da var. Dolayısıyla, değişebilir. Yine de şimdilik bu üç temayla idare edin.

bilgi için teşekkürler gözümden kaçmış hmmmm   :ss2:

Bu arada site için bir logo veya benzeri bişey düşünülüyor mu yani baktıgında işte bu  anitr sitesi diyebilecegimiz    :puf: direk  göze çarpan farklı bişey  :hi: 

(click to show/hide)

Çevrimdışı panres

• yeliz-art
  • Moderatör
  • *
  • Karma 41
  • Alınan Beğeni: 115
  • Güven iki ucu keskin kılıçtır.
    • Profili Görüntüle
    • yeliz-art.blogspot
« Yanıtla #39 : 28 Şubat 2013, 23:42:19 »
Alıntı yapılan: güneş
Bu arada site için bir logo veya benzeri bişey düşünülüyor mu yani baktıgında işte bu  anitr sitesi diyebilecegimiz    :puf: direk  göze çarpan farklı bişey  :hi: 

Anitr nin logosu :D

AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://anitr.com/resim/images/anitr.png
AniTR İçin Neler Düşünüyorsunuz ?-http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/329/0/9/self_portrait__5_by_panres-d4ha65d.jpg
resim benim çalışmam ve imzamı kendim yaptım

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 28 Şubat 2013, 23:51:57 »
Evet, şu an o logo var. Ama kim bilir belki ileride değişir. Yine de şu anki halini seviyorum, sade fakat hoş.

Tabi MAL sayfası için kullandığımız bir logo var ama sadece oraya kullanıyoruz. Yine baya sevimli.

(click to show/hide)

Çevrimdışı Jin-Tan

• "this is your life and it's ending one minute a time."
  • Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Alınan Beğeni: 4
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 01 Mart 2013, 20:43:07 »
Evett AniTr'miz çok güzel ama şu "FanSub" biraz hafif kaldı yada pasif mi demeliyim. Forum olarak çok iyiyiz ama bizim kendimizi öne çıkaracak "FanSub"larımız olmalı.  Biliyorum bu kolay bir iş değil keşke bu işten anlasamda size yardımım dokunsa. Bir çok yarım kalmış "FanSub" var. Mesela bizim K-On, Toradora, Angel Beats!, Ano Hana, Cowboy Bebop, Bakuman, Darker Then Black gibi bir çok muhteşem "FanSub"umuz ne oldu? O kadar emek, o kadar uğraş elimizden kayıp gitti benim gibi şanslı kişiler bunları arşivleyebildi ama burada yetişen yeni nesillerimiz onlardan mahrum kalmıyor mu? "Başka FanSub yok mu?" demeyin bana ben gidip "Herhangi" bir fansubtan indirmek istemiyorum (İstesem indiririm.) ben kendi güvendiğim işilerin izlerken "A-a Dark-sempai yüklediyse kesin güzeldir demiştim..." gibi şeyler demek istiyorum. Arkadaşlarıma izletirken "Bunları benim sempailerim çeviriyor." demek istiyorum...

Bunu Duyun

Çevrimdışı Jin-Tan

• Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 03 Mart 2013, 10:59:19 »
Evett AniTr'miz çok güzel ama şu "FanSub" biraz hafif kaldı yada pasif mi demeliyim. Forum olarak çok iyiyiz ama bizim kendimizi öne çıkaracak "FanSub"larımız olmalı.  Biliyorum bu kolay bir iş değil keşke bu işten anlasamda size yardımım dokunsa. Bir çok yarım kalmış "FanSub" var. Mesela bizim K-On, Toradora, Angel Beats!, Ano Hana, Cowboy Bebop, Bakuman, Darker Then Black gibi bir çok muhteşem "FanSub"umuz ne oldu? O kadar emek, o kadar uğraş elimizden kayıp gitti benim gibi şanslı kişiler bunları arşivleyebildi ama burada yetişen yeni nesillerimiz onlardan mahrum kalmıyor mu? "Başka FanSub yok mu?" demeyin bana ben gidip "Herhangi" bir fansubtan indirmek istemiyorum (İstesem indiririm.) ben kendi güvendiğim işilerin izlerken "A-a Dark-sempai yüklediyse kesin güzeldir demiştim..." gibi şeyler demek istiyorum. Arkadaşlarıma izletirken "Bunları benim sempailerim çeviriyor." demek istiyorum...

Bunu Duyun

Gören yok herhalde ... Ağır olduysa af dilerim...

Çevrimdışı Wizy

• Yönetici
  • *
  • Karma 71
  • Alınan Beğeni: 208
  • Anitr.Com
    • Profili Görüntüle
    • Anitr.Com
« Yanıtla #43 : 03 Mart 2013, 11:07:17 »

Bunu Duyun

Diğer paylaşımların çevirileri bize ait değildi. Sadece altyazıları hazır alıp sitede yayınlıyordu. Fakat upload siteleri animeleri sıklıkla silmeye başlaması ile defalarca farklı yerlere upload edildi. Fakat çare bulunamadığı için artık devam edilmedi. Kendimize ait olan çalışmalar sitede bulunuyor. Hızlı bir şekilde indirme sistemi ile.

Çevrimdışı Jin-Tan

• Seviye 9
  • *
  • Karma 12
  • Do Not Fuck With Us
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 03 Mart 2013, 11:47:11 »

Bunu Duyun

Diğer paylaşımların çevirileri bize ait değildi. Sadece altyazıları hazır alıp sitede yayınlıyordu. Fakat upload siteleri animeleri sıklıkla silmeye başlaması ile defalarca farklı yerlere upload edildi. Fakat çare bulunamadığı için artık devam edilmedi. Kendimize ait olan çalışmalar sitede bulunuyor. Hızlı bir şekilde indirme sistemi ile.

Bu olayı biliyorum ama şu andaki "FanSub"umuzun iyi oluğunuda kabul ediyrum ama bir çok yarım kalmış "FanSub" varken yeni bir tanesine balamak bana doğru gelmiyor...

Ve zamanınız varsa bazı eski serileren çevirirseniz yeni üyelerde faydalanı özellikle "Bkuman"...