High School of the Dead sezon 2!! (anime sanırım emin değilim)-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: High School of the Dead sezon 2!! (anime sanırım emin değilim)  (Okunma sayısı 33405 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 9
    • Profili Görüntüle
High School of the Dead sezon 2!! (anime sanırım emin değilim)-https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/11580_515810305137799_801019152_n.jpg

adminler/modlar/kardeşler nedir gerçeklik payı  :?

Son Ekleme: 03 Mart 2013, 20:06:46
16 gösterim 0 cevap   :yk2: :alo:

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
kimsenin fikri yok ühü   :uhu:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • Alınan Beğeni: 177
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Mangası çıkacak gibi bir durum söz konusu ama kesin bir şey yok diye biliyorum. Animesinin çıkmasıysa mümkün değil.

Gelişmeler oldukça zaten, mutlaka duyrulur.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Mangası çıkacak gibi bir durum söz konusu ama kesin bir şey yok diye biliyorum. Animesinin çıkmasıysa mümkün değil.

Gelişmeler oldukça zaten, mutlaka duyrulur.

tamam modum :) ben çıkacak diye duydum gerçi. bana kalırsa yarım kaldı sonu :/

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Evet, sonu pek tatmin etmedi. Devamı gelir mi gelmez mi orası teferruat ama çıksa fena olmaz. Hoş bir seriydi.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Evet, sonu pek tatmin etmedi. Devamı gelir mi gelmez mi orası teferruat ama çıksa fena olmaz. Hoş bir seriydi.

valla inşallah gelir modum :) benim temennim o yönde :) yani son ovanın sonunda yazılar geçtikten sonra küçük kız "maceramız bitmedi, devame edecek" diyor.

şimdi link vercem bi dk.

edit;

http://youtu.be/l2MR-1DZxAQ?t=7m20s ---burda ingilizcesi var. "adanın arkasında mağara bulduk, şehirle bağlantılı" vs diyor. "maceramız hala devame diyor, to be continued" diyor. hatta en son "see you again" diyor.

http://www.turkanime.tv/anime-izle/High-School-Of-The-Dead-Ova-1 --- burda da en sonra türkçe bir şehilde açıkça yazıyor zaten.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Mutlaka öyle bir şey olur çünkü beklenti yaratmalılar ki, var olan o an ki seriyede talep artsın. Bir nevi, stüdyo protokolü. Adamlar bu sayede ufak tefek taktiklerle parayı vuruyorlar. Tabi, bu beklentinin karşılanmasını da isteriz. Ve kim bilir eğer bir gün animesi de yayınlanırsa, belki çevirisi yaparız.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Mutlaka öyle bir şey olur çünkü beklenti yaratmalılar ki, var olan o an ki seriyede talep artsın. Bir nevi, stüdyo protokolü. Adamlar bu sayede ufak tefek taktiklerle parayı vuruyorlar. Tabi, bu beklentinin karşılanmasını da isteriz. Ve kim bilir eğer bir gün animesi de yayınlanırsa, belki çevirisi yaparız.

inşallah modum :) o çeviri yapılan günleri de görmek isteriz  :ok: üstteki mesaja edit yaptım. yani verdiğim linklere dayarak söyliyorum :P  :utandim:

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Evet, linklere baktım. Yine de, serinin 2. sezonu ya bu yaz sezonundan sonra gelir, yada 2014'e sarkar. Malesef, ondan önce gelmez. Gelse, herhalde sevinen baya kişi olurdu.

Çevrimdışı kerem91

• Seviye 5
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Evet, linklere baktım. Yine de, serinin 2. sezonu ya bu yaz sezonundan sonra gelir, yada 2014'e sarkar. Malesef, ondan önce gelmez. Gelse, herhalde sevinen baya kişi olurdu.

zaten 2010 yapımı  :uhu: çok uzak bir tarih  :yk: peki sen neye dayanıyosun modum :)

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
HSOTD serisi Japonya'da çok fazla popüler bir seri değil. Belli bir kesim tarafından sevildi. Fakat daha çok yurt dışı odaklı. Dolayısıyla, dvd satışları beklenildiği gibi olmadığından, 2. sezon öyle pat diye çıkartılmıyor. Farkındasınız ki, bazı seriler daha bitmeden 2. sezon haberi geliyor. Bu da stüdyo kar ediyor demektir. Yani arz-talep meselesi.

2014 yada yazdan sonraki sezon da sadece bir öngörü.

Çevrimdışı naruto123

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
Ya cidden şu bi çıkamadı gitti hayır fairy tail bitiriyolar bu animeyi yapanları... lazım nasıl sinirlendim yaa bu malların kafada biraz değil baya var. Böle saldırmak istiyorum bu adamlar  :al: :al: :al: sonrada bi kutaya atıp :kt: :kt: :kt: :kt: :kt: yapmak istiyorum neyse HighSchool of the Dead  mangası çıkmaya başladı ne peki sizlern çoğu benden daha tecrübeli blirsiniz böyle animlerin mangası çıktıktan sonra kesin diziside çıkar mı ki acaba.

Çevrimdışı CloudT

• Shindara dou suru?
  • S.Moderatör
  • *
  • Karma 54
  • I LOVE CURRY RAMEN!
    • Profili Görüntüle
Ya cidden şu bi çıkamadı gitti hayır fairy tail bitiriyolar bu animeyi yapanları... lazım nasıl sinirlendim yaa bu malların kafada biraz değil baya var. Böle saldırmak istiyorum bu adamlar  :al: :al: :al: sonrada bi kutaya atıp :kt: :kt: :kt: :kt: :kt: yapmak istiyorum neyse HighSchool of the Dead  mangası çıkmaya başladı ne peki sizlern çoğu benden daha tecrübeli blirsiniz böyle animlerin mangası çıktıktan sonra kesin diziside çıkar mı ki acaba.

Mangası çıktından sonra devam eder mi etmez mi o stüdyoya yani şirkete bağlı bir durum. Kar getirecekse yaparlar. Sonuçta bu bir ticaret meselesi. Ama böyle bir serinin devam niteliği olmasına şaşırmamak gerekli. Yani beklemede kalın.

Çevrimdışı naruto123

• Seviye 1
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle

Mangası çıktından sonra devam eder mi etmez mi o stüdyoya yani şirkete bağlı bir durum. Kar getirecekse yaparlar. Sonuçta bu bir ticaret meselesi. Ama böyle bir serinin devam niteliği olmasına şaşırmamak gerekli. Yani beklemede kalın.

tamam teşekkür ettim

Çevrimdışı tarıkbey16

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: High School of the Dead sezon 2!! (anime sanırım emin değilim)
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2015, 23:38:22 »
arkadaşlar şirket iflas etmiş diyolar ya  :uhu: inş 2.sezonu çıkar ya muhteşem bir animeydi