Manga Tavsiyeleri-http://www.anitr.com/anitr_manga.png

Gönderen Konu: Manga Tavsiyeleri  (Okunma sayısı 28051 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Animemania

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • Alınan Beğeni: 1
  • パラダイス 目指して走れ
    • Profili Görüntüle
Ynt: Manga Tavsiyeleri
« Yanıtla #15 : 21 Eylül 2012, 19:28:49 »
LC yi az başını okudum dev kızla minik velet varmış .s  :ihih2: pek ilgimi çehmedi bi bakiim dediğine  :speh:  :haha:

Çevrimdışı Wanpaku

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
  • Alınan Beğeni: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2012, 22:35:26 »
Monster ki animesi de izlenmeli. Onun dışında Code: Breaker'dan henüz beş bölüm okudum. Bozmazsa gideri yok değil. Tavsiye almak içinse Berserk gibi bir seinen mangası öneriniz var mıdır?

Çevrimdışı Animemania

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • パラダイス 目指して走れ
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Eylül 2012, 23:04:41 »
tamam mikroq sorun yok zaten sonradan farkettim durumu editlemiştim o mesajı ^^

önerilere gelecek olursak;

MeruPuri  (22 bölüm sadece güzeldir, Tr çevirisi ShoujonoSekai'de mevcut indirebilirsin ya da mangatürkten okuyabilirsin)
Lovely Complex çok güzeldir animesi de mangası da Tr çevirisi tamamlandı, animenin devamı da var hem, aynı şekilde ShoujonoSekai'den indirebilirsin ya da online okuyabilirsin Mangatürk'ten)
Atashi wa Bambi ( çok güzel 8 ya da 9 bölüm Shoujo no Sekai çevirmişti tavsiye ederm)
Beast Master 9 bölüm sadece ve güzeldir de, aluminia fansubdan indirebilirsin mangatürkten okuyabilirsin  (aluminia fansubun mangaları genelde güzeldir tavsiye ederim ama =D )
Itazura na kiss güzelmiş.

ingilizce okuyabileceksen Kimi ni Todoke'ye mutlaka bakmalısın *-*

Hilda-san'ın önerdiği manga da çook güzel ayrıca ;)

not: Kazehaya dışında kimse Usui'ye rakip bile olamaz =D
Kezhaya kim :D ben sıkıyor bunlar bazen kah kuh güleyim istiyorum ben :D
Kimi no Todoke'yi de ben çeviririm o zaman :) ( HEİİİK 16 chapter mı O.O :uhu: ) güzel bir şey mi bakayım da ona göre çevirmeye başladığım manga sıkıcı gelince bıraktım çevirecek ingilizce güzel manga aranır olursa bir de One shot olsun !!! duyrulur :|

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #18 : 21 Eylül 2012, 23:10:41 »
Monster ki animesi de izlenmeli. Onun dışında Code: Breaker'dan henüz beş bölüm okudum. Bozmazsa gideri yok değil. Tavsiye almak içinse Berserk gibi bir seinen mangası öneriniz var mıdır?

Vagabond;  çok güzel tavsiye ederim *-*
Claymore iyidir.
Gantz da okumadıysan deneyebilirsin =)
Shamo diye bir mangaya başlamıştım bi ara o da güzeldi.

Alıntı
Kimi no Todoke'yi de ben çeviririm o zaman  güzel bir şey mi bakayım da ona göre çevirmeye başladığım manga sıkıcı gelince bıraktım çevirecek ingilizce güzel manga aranır olursa bir de One shot olsun !!! duyrulur :|
çevirirsen zevkle okuyacak bir sürü kişi vardır emin ol *-*
Çok sevilen bir seri shoujo olarak .D
kimi ni todoke devam ediyor hala daha fazla o o.o
Manga Tavsiyeleri-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı Animemania

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • パラダイス 目指して走れ
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 21 Eylül 2012, 23:15:14 »

Vagabond;  çok güzel tavsiye ederim *-*
Claymore iyidir.
Gantz da okumadıysan deneyebilirsin =)
Shamo diye bir mangaya başlamıştım bi ara o da güzeldi.

Alıntı
Kimi no Todoke'yi de ben çeviririm o zaman  güzel bir şey mi bakayım da ona göre çevirmeye başladığım manga sıkıcı gelince bıraktım çevirecek ingilizce güzel manga aranır olursa bir de One shot olsun !!! duyrulur :|
çevirirsen zevkle okuyacak bir sürü kişi vardır emin ol *-*
Çok sevilen bir seri shoujo olarak .D
kimi ni todoke devam ediyor hala daha fazla o o.o
Başka bir tane bul ama hayatımı tüketmesin ^_^ Resmi olarak ilk çevirdiğim manga hayatımda zor bitireceğim bir şey olmamalı.

Çevrimdışı Turkuaz

• ~
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 34
  • Alınan Beğeni: 12
  • (✿◠‿◠)
    • Profili Görüntüle
    • ElmaKurdu
« Yanıtla #20 : 21 Eylül 2012, 23:19:25 »
ben okumak için önerilerde bulunuyorum çevirmek için yarın tatil ne de olsa biraz araştırma yaparız benm zamanında çevirmek için ayırdığım one shotlar falan da vardı onlara bakarız özel mesajdan ulaşırım ben sana =D
Manga Tavsiyeleri-http://24.media.tumblr.com/6a3b6295f10a547ff2d4de2f00d47d6e/tumblr_mm8o1pd9lP1s8mgkyo1_500.gif
(click to show/hide)

Çevrimdışı Animemania

• Seviye 5
  • *
  • Karma 3
  • パラダイス 目指して走れ
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 21 Eylül 2012, 23:21:39 »
ben okumak için önerilerde bulunuyorum çevirmek için yarın tatil ne de olsa biraz araştırma yaparız benm zamanında çevirmek için ayırdığım one shotlar falan da vardı onlara bakarız özel mesajdan ulaşırım ben sana =D
Okumak için romantik komedi olsa sevinirim  :guc: bu arada kralsınız yahu bölümünüz ile çok iyi ilgileniyorsunuz normalde umut etmem ama sizin bölüm bir şey yazınca 10 sn sonra bakıyorum ve hep (1 kere hariç) cevaplanmış oluyor  :8:

Çevrimdışı Kirito Shu

• Seviye 1
  • *
  • Karma 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2013, 18:13:14 »
Sun Ken Rock - The Breaker - Veritas gibisinden bir manga önerebilecek varmı ?

Çevrimdışı sucadısı

• Seviye 5
  • *
  • Karma 1
    • Profili Görüntüle
    • NG Sims 3
« Yanıtla #23 : 14 Şubat 2013, 13:12:32 »
fairy tail, bleach, naruto dışında ben rave master ı okuyorum herkese tavsiye ederim.
Rave Master özellikle fairy tail ve one piece hayranlarının seveceği tarz bir manga :)
Manga Tavsiyeleri-http://ecx.images-amazon.com/images/I/51-aEGWbf3L.jpg

Çevrimdışı MrNyaa

• Okul+Spor+Dershane 3 ü bir arada banzaiii :D
  • Moderatör
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Haziran 2014, 13:55:49 »
bana vampirli manga önerebilecek var mı tür olarak shoujo olmasında ne olursa olsun korku falan olursa iyi olur mahva da kabul

(click to show/hide)

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Haziran 2014, 14:51:41 »
bana vampirli manga önerebilecek var mı tür olarak shoujo olmasında ne olursa olsun korku falan olursa iyi olur mahva da kabul

Aklıma şuan sadece Hellsing geldi, Hellsing'in animesini izlemişsindir muhtemelen, öyleyse mangasını okumana da gerek yok. :ihih2:
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Manga Tavsiyeleri-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı MrNyaa

• Okul+Spor+Dershane 3 ü bir arada banzaiii :D
  • Moderatör
  • *
  • Karma 5
  • Alınan Beğeni: 18
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Haziran 2014, 17:13:37 »

Aklıma şuan sadece Hellsing geldi, Hellsing'in animesini izlemişsindir muhtemelen, öyleyse mangasını okumana da gerek yok. :ihih2:
izledim yav onu şu imzandaki manga ise hangisi animesi varsa o da olur

(click to show/hide)

Çevrimdışı DarkMP

• Darkened eyes and a faded smile...
  • Dark Admin
  • *
  • Karma 322
  • Alınan Beğeni: 286
  • You live with a stench, a stench of a rotten soul
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Haziran 2014, 17:32:20 »

izledim yav onu şu imzandaki manga ise hangisi animesi varsa o da olur

Azazel-san :D
Bölümler
http://www.anitr.com/forum/index.php?action=dldir;sa=list;id=13
Her türlü sorununuzu bana Kişisel İleti ile yollayabilirsiniz

Manga Tavsiyeleri-http://i.imgur.com/NrhVJFT.jpg

(click to show/hide)
http://www.facebook.com/pages/AniTR/134073190017447

Çevrimdışı _mAgy_

• Dearest LayLa
  • Emektar Üye
  • *
  • Karma 10
  • Alınan Beğeni: 11
  • Üşengeç Mühendis
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 11 Ağustos 2014, 12:19:28 »
Bu aralar nedense hep manhwa okuyorum, öyle denk geliyor yani ama kore draması izlediğim için hikayeler benzer&ilgi çekici geliyor olabilir tabi. (Evet kore dramaları <3 )

Şu aralar bitmiş serilerden Absolute Witchde takılıp kalmış durumdayım. Adından da anlaşılabileceği gibi supernatural bir hikaye. Cadılar, büyücüler, alchemistler vs. büyülü bir evrende geçiyor ve bu evren ortaçağ avrupası gibi bir yer olunca tadından okunmadı. Tabi cadıların op olduğu bir hikayesi olduğu için biraz daha feminen içerik söz konusu bu supernatural atmosferde. Shoujo zaten vazgeçilmezi. Ama bi Vampire Knight gibi abuk subuk değil dengeli ve güzeldi bence içindeki aşk hikayeleri. Kısaca Skyla adında bir cadının (dünyada kalan son cadı) kocasıyla buluşmak için çıktığı yolda başlayıp çok acayip ve bambaşka maceralarda son bulan bir seri. Okurken çok keyif almama rağmen sonunda bir sürü karakterin düzgün bir sona bağlanmaması sebebiyle bana eksik geldi, belki sağdan sola okumaya çalıştığım için ve gece karanlıkta gözüm görmediği için önemli noktaları kaçırmışımdır onu ben de bilemedim o yüzden tekrar okuyacağım sanırım. 7/10 verdim sırf bu havada kalma hadiselerinden ötürü. Onlarda olmasa 8/10 alırdı muhtemelen. Bu tür içeriği seven herkese tavsiye edebileceğim oldukça güzel bir manhwa.

Bir de devam edenlerden Nocturne biraz daha psikolojik yönü ağır basan, henüz benim de tam olarak çözemediğim ama karanlık aurası ve arada sırada bir cümleyle beni mahveden bir seri olması sebebiyle ilgimi çekiyor. Bunu da tavsiye ederim. Okuyun.